CD ze závodů je k dispozici
29.9.2004 10:50Přidal: Martin Ficnar

Po nekonečném protahování je konečně k dispozici CD z juniorek 2004. CD budou následně rozesílána do domovských aeroklubů všech závodníků, ale i ostatním, kteří o to požádali. Každopádně již nyní, pokud máte zájem, si můžete stáhnout ZIP soubor s obsahem tohoto CD z těchto stránek, kde jej naleznete pod menu položkou "CD ke stažení".

Závody úspěšně ukončeny
26.7.2004 09:01Přidal: Martin Ficnar

Přes nepřízeň počasí v prvním týdnů závodů se přeci jen podařilo závody úspěšně dokončit. Počet bodovaných disciplín se nakonec zastavil na čísle 6.
A jak dopadly výsledky?

V juniorech bylo pořadí na bedně následující:
1. Jan Mareth AK Hranice
2. Radek Hýbl AK Šumperk
3. Josef Novák AK Kunovice

V akademicích a Šumperském poháru to dopadlo takto:
1. Jan Mareth AK Hranice
2. Radek Hýbl AK Šumperk
3. Jindřich Švorc AK Letňany

Nový vzhled WEBu poplatný zahájení závodů
9.7.2004 14:47Přidal: Martin Ficnar

Vzhledem k tomu, že se přiblížil čas zahájení závodů, upravili jsme WEB závodů tak, aby byl více poplatný této situaci.

Veškeré aktuální informace nyní budete moci sledovat pod položkou "Soutěžní dny" v hlavním menu.
Přehlednou tabulku s odkazy na výsledky jednotlivých dnů naleznete pod položkou "Výsledky" v hlavním menu.

Dotace AeČR
7.7.2004 11:40Přidal: Martin Ficnar

Pro juniory létající na PMČR juniorů byla schválena dotace 30.000,-Kč od AeČR. Tato částka bude z větší části (asi 1.000,-Kč na závodníka) rozdělena rovným dílem mezi všechny juniory, zbytek bude použit na ceny pro vítěze.

Třídy a kategorie
2.7.2004 15:35Přidal: Martin Ficnar

Takže je rozhodnuto. Celkem je přihlášeno 26 závodníků, což není zas tak moc. Škoda. Vzhledem k tomu, že se nikdo nepřihlásil do třídy "kombi" a že se našli dva akademici, kteří nám trochu přestárli a tudiž již nejsou junioři, tak:

a) létat se bude pouze ve třídě "klub"

b) výsledky budou vydávány ve třech samostatných kategoriích:
1) junioři (přihlášeno 22 závodníků)
2) akademici (přihlášeno 21 závodníků)
3) Šumperský pohár (přihlášeno 26 závodníků)

Přílohy k propozicím
1.7.2004 11:57Přidal: Martin Ficnar

V dokumentech byly publikovány všechny přílohy k propozicím, včetně SUA souboru se soutěžní oblastí, který bude použit při kontrole letů závodníků.

Startovné
29.6.2004 11:06Přidal: Martin Ficnar

Dnes přišlo vyjádření od Miloše Fialy, že každému akademikovi uhradí ze startovného částku 3.500,-Kč s vyjímkou 4 akademiků, u kterých byli nějaké nesrovnalosti a které jsem kontaktoval na jejich registrační maily s prosbou o upřesnění.
Vzhledem k tomu, že závody jsou již za rohem, tak zbytek startovného, tedy 700,-Kč stačí uhradit při záhájení závodů. Těm co již uhradili více jak 700,-Kč bude přeplatek převeden na jejich konta, ze kterých budou hrazeny služby.

Jinak ještě prosím ty, co tak ještě neučinili, o aktualizaci přihlášek tak, aby v nich uvedené údaje odpovídali skutečnému aktuálnímu stavu, a to zejména co se objednaných služeb týče. Aktualizaci je nutné provést nejpozději do neděle 4.7.

Odeslání písemných přihlášek do AK
20.4.2004 11:33Přidal: Martin Ficnar

Blíží se termín konec dubna, kdy budeme odesílat klasickou poštou do domovských AK přihlášky nominovaným juniorům, kteří se doposud nepřihlásili. Proto bych prosil všechny zájemce o juniorky, aby pokud možno co nejdříve zadali alespoň předběžné údaje pomocí on-line přihlášky tak, aby jim nemusela být posílána zbytečně přihláška v písemné podobě. Zadané údaje lze později doplňovat, případně upravovat, takže nyní stačí opravdu zadat pouze základní údaje, jako jméno, příjmení, aeroklub a podobně.

Stipendium pro první 3 akademiky
2.4.2004 08:58Přidal: Martin Ficnar

Milošovi Fialovi se podařilo zajistit stipendium pro první 3 akademiky ve výši 500,-Kč měsíčně po dobu školního roku 2004/2005.
V případě otevření obou dvou tříd budou první 3 akademici určeni pomocí korigovaných bodů.
V této souvislosti byli doplněny propozice v bodech "1.8. Cíle soutěže" a "1.13. Nominace".
Také připomínám, že Miloš Fiala za akademiky zaplatí startovné (to jestli celé, nebo jen část záleží na tom, kolik se vás přihlásí).

Takže akademici i neakademici, přihlašujte se! Po prvním týdnu registrací je přihlášeno teprve 5 kousků.

WEB juniorek spuštěn!!!
23.3.2004 15:41Přidal: Martin Ficnar

Tak je to tady. Konečně se nám podařilo spustit oficiální stránky PMČR juniorů 2004. Najdete zde vše co nyní potřebujete, tedy hlavně propozice a přihlášku. Chybějící údaje, jako například přílohy k propozicím, budou postupně doplňovány.

Také si dovolujeme upozornit na to, že souběžně s juniorkama pořádáme i "Šumperský pohár" v kombinované třídě, kterého se mohou zúčastnit i zájemci, kteří již nesplňují statut juniora, tedy věk do 25 let. Účastníky "Šumperského poháru" jsou automaticky i junioři létající v kombinované třídě.

Takže hurá do toho a přihlašujte se co hrdlo ráči. Poslední termín pro podání přihlášky a také zaplacení vkladu 4.200,-Kč, je pátek 11.června 2004.